Типові помилки у роботі з інвестором

06.11.2018 в Києві на Інвестиційному форумі DOBRE «СТРАТЕГІЧНИЙ РОЗВИТОК ТА ІНВЕСТИЦІЇ» представник Центру Розвитку Підприємництва Дмитро Козонак презентував представникам ОТГ зі всієї України типові помилки під час роботи із інвестором.

Нижче представлено опис цих трьох помилок, які було виявлено в результаті дворічної роботи представників ЦРП із представниками влади, освітньої системи, посольств та бізнесу Канади, США, Нідерландів, Ізраїлю, Словаччини, тощо.

Згідно досвіду представників ЦРП, ці характерні помилки притаманні не тільки активу та керівництву ОТГ, а й українським підприємцям (малим, середнім і, навіть, великим), керівникам освітніх закладів, громадським діячам, тощо. І стосуються не тільки взаємодії із інвестором, а й з будь-якими представниками бізнесу, влади тощо іноземних держав.

Усвідомлення проблеми – вже половина процесу її вирішення.
Тому ми сподіваємось, що дана інформація допоможе українцям виявити ці помилки в собі та успішно боротись із ними.

Якщо в цьому процесі ви побачите, що потребуєте допомоги – представники Центру Розвитку Підприємництва завжди готові допомогти. Для цього заповніть будь-яку Аплікаційну форму в одному із розділів сайту на надішліть на електронну адресу info@crp.org.ua.