Отримання безповоротної міжнародної та державної допомоги

Людина, яка має гарну ідеєю, завжди може розраховувати на підтримку суспільтсва. Аналогічно й бізнес може отримати безповоротну монетарну та немонетарну допомогу для свого розвитку. Це відбувається тоді, коли в ідеї компанії, окрім отримання прибутку, закладена інноваційна складова, гуманістична ідея, соціальний ефект.

Наприклад, коли комерційна діяльність, призводить до науково-технологічного прориву, професійного розвитку, зростання правової культури, вирішення проблем соціально незахищених верств населення, поліпшення екології, запуску ланцюгової реакції розвитку бізнесу на конкретній території.

На сьогодні, бюджети міжнародних донорів, спрямованих на підтримку бізнесу, складають десятки, та навіть сотні мільярдів євро.

У світі працюють чіткі механізми по залученню грантових коштів, вироблені міжнародні стандарти оформлення грантових проектів. Потрібно їх знати та їм відповідати, коли відбувається процес пошуку та взаємодії з міжнародними фондами.

Ми допоможемо Вам зорієнтуватися в різномаїтті можливостей, знайти міжнародні програми/проекти, які відповідають саме Вашій ідеї, проконсультуємо щодо перших кроків у взаємодії з донором, підтримаємо на всіх етапах реалізації проекту.

Для цього потрібно зробити перший крок – заповнити аплікаційну форму.

Якщо Ви є донором, його представником, або послуги у сфері залучення міжнародної допомоги– Ви можете запропонувати власні послуги та стати партнером ЦРП. Докладніше – у розділі «Стати партнером ЦРП».

Аплікаційну форму можна завантажити тут: