Для ОТГ

Місцеве самоврядування – основа цивілізаційного прориву. На початку минулого тисячоліття самоврядні громади Півдня Європи подарували світові таких визначних людей, як Марко Поло, Христофор Колумб, Амеріго Веспучі, велику кількість діячів епохи Відродження.

Завдяки містам-державам: Венеції, Генуї, Флоренції та іншим з’явилися міжнародна торгівля та фінансово-кредитна система. Перший банк сучасного типу з’явився в 1407 році в Генуї. А найстарішим банком в світі, працюючим й сьогодні, є «Monte dei Paschi di Siena». Заснований владою міста-держави Сієна в 1472 році, на сьогодні капіталізація банку становить більше, ніж 4 мільярди доларів США, активи банку становлять 222 мільярдів доларів США.

Основа успіху італійських міст-держав полягала в соціально-економічній «творчості» його населення, яке було обмежене тільки власною уявою і амбіціями. Такі ж можливості в ці дні відкрилися в Україні для міст, селищ і сіл, які об’єднуються в територіальні громади з фактично необмеженими можливостями для власної соціально-економічної, інфраструктурної, культурної та іншої творчості.

Центр Розвитку Підприємництва пропонує активним громадам скористатися необмеженими можливостями людства для власного розвитку.

Ми допоможемо Вам зорієнтуватися в різномаїтті можливостей, знайти міжнародні програми/проекти чи інвесторів, які відповідають саме Вашій ідеї, проконсультуємо щодо перших кроків у взаємодії з донором та інвесторами, підтримаємо на всіх етапах реалізації проекту.

Для цього потрібно зробити перший крок – заповнити аплікаційну форму.

Якщо Ви є донором чи інвестором, їх представниками, або надаєте послуги у сфері залучення міжнародних ресурсів – Ви можете запропонувати власні послуги та стати партнером ЦРП. Докладніше – у розділі «Стати партнером ЦРП».

Аплікаційну форму можна завантажити тут: