Залучення кредитних ресурсів

Підприємцю для реалізації своєї ідеї необхідні фінансові ресурси. Але й фінансовим ресурсам для власного «розмноження» необхідні ідеї підприємців. Гроші не «клонуються» самі по собі. Вони є «кров’ю» в організмі зростаючого бізнес проекту, підприємства, компанії, яким дають життя.

Завдання банків – ефективно керувати ресурсами. Тому вони постійно перебувають у пошуку перспективних напрямків для фінансування.

Якщо Ваш проект перспективний, то фахівці фінансових установ розглянуть цілий спектр рішень для його реалізації. Вони можуть задіяти різні можливості фінансування, підключити партнерів, використовувати свій досвід, щоб спільно з підприємцем розробити новий фінансовий продукт спеціально під нього.

У світі працюють чіткі механізми по залученню кредитних коштів, вироблені міжнародні стандарти оформлення кредитних заявок. Потрібно їх знати та їм відповідати, коли відбувається процес пошуку та взаємодії з фінансовими установами.

Ми допоможемо Вам знайти найкращі умови фінансових програм, які відповідають саме Вашій ідеї, проконсультуємо щодо кроків у взаємодії із фінансовими установами, підтримаємо на всіх етапах отримання коштів та реалізації проекту.

Для цього потрібно зробити перший крок – заповнити аплікаційну форму.

Якщо Ви представляєте банк, інші фінансові установи, або надаєте послуги с сфері кредитування – Ви можете запропонувати власні послуги та стати партнером ЦРП. Докладніше – у розділі «Стати партнером ЦРП».

Аплікаційну форму можна завантажити тут: